O firmie

/O firmie

Porazimy Cię profesjonalizmem!

Firma PlewkaInstal działa na rynku od 2007 roku, wcześniej znana jako Instalpol. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom zmieniliśmy nazwę oraz logotyp. Od początku swojej działalności zajmujemy się kompleksowymi instalacjami elektrycznymi wykonywanymi w czterech głównych obszarach – rolniczym, przemysłowym, mieszkaniowym oraz publicznym, a w tym opracowywaniem projektów budowlanych, wykonawczych i budowlano – wykonawczych instalacji elektrycznych obiektów budowlanych, sieci elektroenergetycznych i oświetlenia ulicznego.

Posiadamy doświadczenie oraz uprawnienia, które pozwalają na realizację różnego rodzaju projektów instalacji elektrycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, czego gwarancją jest obsługa na najwyższym poziomie. PlewkaInstal zajmuje się także doradztwem technicznym, możemy przygotować wiele wariantów realizacji inwestycji, co pozwala na wybranie dogodnego, zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym, rozwiązania.

PlewkaInstal posiada pełną flotę maszynowo-sprzętową potrzebną do kompleksowej obsługi nawet najbardziej wymagających inwestycji. Warto przejrzeć nasze realizacje, które najlepiej oddają profesjonalizm i możliwości, jakimi charakteryzuje się nasza firma.

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu systemów fotowoltaicznych na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – dobieramy składowe instalacji tak, aby Twoje korzyści były optymalnie zmaksymalizowane.

Eksperci w dziedzinie klimatyzacji!

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu i świadczonych usług.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy klientów indywidualnych i firmy. Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze urządzeń dla domu, biura i przemysłu, przygotowanie projektu oraz fachowy montaż klimatyzacji u klienta.

Dlaczego Plewkainstal ?

Własne zaplecze maszynowe, profesjonalny zespół i doświadczenie to główne cechy charakteryzujące Plew-kab!

Co oferujemy?
  • kompleksowe instalacje w inwestycjach
  • profesjonalną obsługę dla przemysłu
  • usługi sprzętowe
  • dogodne terminy
Co mówią o nas ludzie?

0

Lat Doświadczenia

0

Zadowolonych Klientów

0

Projektów użyteczności publicznej

0

Innowacyjnych pomysłów

Nasz zespół

Podstawę stanowi trzech braci, którzy dopilnują, aby realizacja odbywała się w terminie i na najwyższym poziomie dokładności. Oni też zadbają o stworzenie projektu i doradzą w jaki sposób wykonać instalację, aby spełniła oczekiwania inwestorów.

Montażem zajmuje się 11-osobowa ekipa zaangażowanych ludzi, którzy mają energię do pracy i lubią to, co robią.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i obejrzenia dotychczasowych realizacji!