Dla domu

Instalacja elektryczna jest jedną z podstawowych sieci, w które wyposaża się każdy dom. W zależności od potrzeb klienta oraz jego możliwości finansowych, instalacja może mieć różną wielkość i pełnić różne funkcje.

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej, a także pomoc w pisaniu wniosków o przyłącze elektryczne na działki budowlane i doradztwo w zakresie odpowiedniego podłączenia sieci energetycznej.

Na początku współpracy tworzymy kosztorys, jako wycenę wstępną, na podstawie którego powstaje projekt. Zawsze spotykamy się z inwestorem na budowie i dostosowujemy system instalacyjny do jego indywidualnych potrzeb po to, aby jego dom był dokładnie taki, jak sobie wymarzył.

Zdarzają się także sytuacje, w których użyczamy swojego doświadczenia i podpowiadamy gdzie np. trzeba umiejscowić czujnik ruchu lub włącznik światła, aby było wygodnie – są to istotne sprawy, o których nie każdy musi wiedzieć.

W pierwszym etapie robimy instalację podtynkową – kable, przewody, puszki itp., a następnie „biały montaż” osprzętu, czyli gniazdek, wyłączników, rozdzielni, lamp i urządzeń.

Klient może zamówić materiały elektrotechniczne bezpośrednio od nas lub kupić na „własną rękę”. Współpracujemy z wieloma hurtowniami elektrycznymi. Jeśli inwestor sobie tego życzy, możemy zająć się kompleksowo zarówno instalacją jak i zamówieniem potrzebnych elementów.

Zakres usług:

Doradztwo
Projektowanie
Prace ziemne
Wykop ręczny
Montaż instalacji odgromowej (piorunochron)
Ułożenie przewodów
Instalacje elektryczne podtynkowe i natynkowe
Instalacje oświetleniowe
Instalacje grzewcze elektryczne
Punkty pojedynczego gniazda elektrycznego
Montaż gniazdek, rozdzielni, tablic licznikowych, domofonu, rolet, wentylatorów
Ściemniacze na ledach, podświetlane sufity pod membramą, podświetlenia (schody, sufity, ściany)

Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie projekty, jakie klient sobie wymyśli!

Zobacz nasze realizacje!